Online Seviye Tespit Sınavı
Hakkımızda – Kenan Dursun Dil Kursu

Özel Kenan Dursun Dil Merkezi

Kısaca biz

Kenan Dursun Dil Merkezi olarak biz, 20 yılı aşkın bir süredir 7’den 70’e pek çok insanın dil gelişimine katkıda bulunduk. Başarıyı yabancı dil programlarımıza katılan insanları günlük dilde akıcı bir şekilde konuşturmak olarak tanımladık. Kenan Dursun’un bizzat mucidi olduğu öğretim methodu ile %100’e yakın bir başarı sağladık.

Neden Biz?

Programımıza katılan insanlar, defter, kitap ve ödev olmadan yeni doğmuş bir çocuğun ana dilini öğrenmesi gibi doğal bir süreçle yabancı dili öğreniyorlar. Bu programla gramer, kalıplar, formüller ve eski alışkanlıklardan uzak, eğlenceli bir yöntemle yabancı dili öğretmeyi hedefliyoruz.

cntctus

“Mucidi olduğumuz öğretim methodu ile %100’e yakın bir başarı sağladık. Üstelik gramer, kalıplar, formüller ve eski alışkanlıklardan uzak, eğlenceli bir yöntemle yabancı dili öğretiyoruz.”

Kenan Dursun

kurslarımız

Erken Yaş Grupları

4-6 Yaş aralığındaki çocukların drama, oyun ve şarkı gibi interaktif etkinliklerle dil kulağını, telaffuzunu ve kelime dağarcığını geliştirdiğimiz gruplarımızdır.

İlkokul Grupları

İlkokul 1-2-3-4. Sınıf öğrencilerin bulunduğu gruplarımızdır. Eylül döneminde açılan 9 aylık dil öğretim programı ile yıl sonunda çocuklar konuşma becerisi kazanır.

Ortaokul Grupları

Ortaokul 5-6-7. Sınıf öğrencilerin bulunduğu gruplarımızdır. Eylül döneminde açılan 9 aylık dil öğretim programı ile yıl sonunda çocuklar konuşma becerisi kazanır.

Lise Grupları

Lise 1-2-3. Sınıf öğrencilerin bulunduğu, Eylül, Ocak ve Haziran olmak üzere 3 dönemde aktif olarak hizmet veren gruplarımızdır. 4 aylık dil öğretim programı ile öğrenciler konuşma becerisi kazanır.

Yetişkin Başlangıç Seviye Grupları

18 Yaş üstü öğrencilerin bulunduğu, Eylül, Ocak ve Haziran olmak üzere 3 dönemde aktif olarak hizmet veren gruplarımızdır. 4 aylık dil öğretim programı ile öğrenciler Orta seviye gruplarına hazır hale gelir.

Yetişkin Orta Seviye Grupları

18 Yaş üstü öğrencilerin bulunduğu, Eylül, Ocak ve Haziran olmak üzere 3 dönemde aktif olarak hizmet veren gruplarımızdır. 4 aylık dil öğretim programı ile öğrenciler konuşma becerisi kazanır.

Yaz Okulu

4-14 Yaş aralığındaki öğrencilerin bulunduğu, her yıl okullar kapandıktan sonra açılan 6 Haftalık hızlandırılmış gruplarımızdır. Öğrenciler yaş ve okul kriterlerine bağlı olarak gruplara ayrılır.

Özel Dersler

Her yaş grubu ile amaca yönelik, birebir çalıştığımız derslerdir. Bu dersler okula takviye, hazırlık atlama sınavları, IELTS, TOEFL ve konuşma üzerinedir.

bizi tercih ettiler

 • "Çok inanmıştım. 1,5 yıllık çalışmanın sonunda ortaokulda, lisede ve üniversitede hiç İngilizce eğitimim olmadan seviyemin pratikten üst düzey yazışmalara geldiğini fark ettim ve bu inanılmaz mutluluk verici bir şeydi."

  Muzaffer Atar Müşteri Temsilcisi
 • "Kenan Dursun öğretmenimiz bu projesini ilk benim sınıfımda uyguladı. 28 Kişilik bir öğrenci grubuyla bu projeyi uyguladık. Sonucunda öğrencilerim İngilizce, Rusça, ve Çince’yi çok güzel bir seviyede öğrendiler ve bizi oldukça şaşırttılar."

  Melahat Kıvrak Sınıf Öğretmeni
 • "Başladığımda aşağı yukarı hiç İngilizce bilmiyordum yaklaşık 5 ay boyunca her akşam 2 saatimi derslere ayırdım. Bu sayede şuan orta düzeyde konuşabildiğimi ve anlayabildiğimi düşünüyorum."

  Zafer Gökşin Gökşin Kimya Yönetim Kurulu Başkanı
 • "Açık ve net söyleyeyim; özgüvenimin bu kadar yerine geleceğini düşünmüyordum. Bu kurs esnasında gezmek için bir yurtdışı seyahati yaptım ve sonrasında da yurt dışına çıkışlarımda kendimi ne kadar rahat hissettiğimi anladım."

  Mehmet Cillov İş Adamı Tekstilci
 • "Kenan Dursun sistemiyle konuşabildiğinizi fark ediyorsunuz."

  Prof.Dr. Selçuk Haşıloğlu Öğretim Üyesi
 • "İlk başta annem ve babam bile öğreneceğime inanmıyordu, fakat oldu. Bu sistemle İngilizce, Rusça ve Çince öğrendim."

  Baran Tuncay Öğrenci