%100’e yakın başarı oranıyla eğlenceli bir yöntemle yabancı dili öğretiyoruz.

çocuk grupları

9-14 Yaş arası çalıştığımız öğrenci gruplarıdır. Öğrenciler yaş ve okul kriterlerine göre sınıflara ayrılır. Yılın her Eylül döneminde 1 yıllık gruplar oluşturulur. 1 yılın sonunda öğrenci konuşma seviyesine ulaşır.

lise grupları

15-18 Yaş arası çalıştığımız öğrenci gruplarıdır. Öğrenciler seviyelerine göre sınıflara ayrılır. Yılın her Eylül ve Şubat dönemlerinde 4 aylık gruplar oluşturulur.

yetişkin grupları

18 Yaş üstü çalıştığımız öğrenci gruplarıdır. Yaş sınırı yoktur. Öğrenciler seviyelerine göre sınıflara alınır. Hiç dil bilmeyen öğrenciler 1 yıllık gruba, dil temeli olan öğrenciler 4 aylık gruba alınır. Yılın her Eylül ve Şubat dönemlerinde 4 aylık gruplar oluşturulur.

yaz grupları

9-14 yaş arası çalıştığımız öğrenci gruplarıdır. Öğrenciler yaş ve okul kriterlerine bağlı olarak gruplara ayrılır. Her yıl okullar kapandıktan sonra Haziran döneminde gruplar oluşturulur ve 2 aylık hızlandırılmış bir program uygulanır.

özel dersler

Amaca yönelik, birebir çalıştığımız derslerdir. Bu dersler okula takviye, hazırlık atlama sınavları, IELTS, TOEFL ve konuşma üzerinedir. İsteğe bağlı olarak yabancı hocalar eşliğinde de tercih edilebilir.

Kurslarımızla ilgili her türlü soru ve önerileriniz için bize yazabilirsiniz.
Every day he offers buy essays https://pro-academic-writers.com online words of kindness, encouragement, and mischief.

Bize Yazın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Bize buradan yazabilirsiniz.