Online Seviye Tespit Sınavı
Kurslarımız – Kenan Dursun Dil Kursu

%100’e yakın başarı oranıyla eğlenceli bir yöntemle yabancı dili öğretiyoruz.

erken yaş grupları

4-6 Yaş aralığındaki çocukların drama, oyun ve şarkı gibi interaktif etkinliklerle dil kulağını, telaffuzunu ve kelime dağarcığını geliştirdiğimiz gruplarımızdır.

ortaokul Grupları

Ortaokul 5-6-7. Sınıf öğrencilerin bulunduğu gruplarımızdır. Eylül döneminde açılan 9 aylık dil öğretim programı ile yıl sonunda çocuklar konuşma becerisi kazanır.

lise grupları

15-18 Yaş arası çalıştığımız öğrenci gruplarıdır. Öğrenciler seviyelerine göre sınıflara ayrılır. Yılın her Eylül ve Şubat dönemlerinde 4 aylık gruplar oluşturulur.

Yetişkin başlangıç Seviye Grupları

18 Yaş üstü öğrencilerin bulunduğu, Eylül, Ocak ve Haziran olmak üzere 3 dönemde aktif olarak hizmet veren gruplarımızdır. 4 aylık dil öğretim programı ile öğrenciler Orta seviye gruplarına hazır hale gelir.

yaz grupları

9-14 yaş arası çalıştığımız öğrenci gruplarıdır. Öğrenciler yaş ve okul kriterlerine bağlı olarak gruplara ayrılır. Her yıl okullar kapandıktan sonra Haziran döneminde gruplar oluşturulur ve 2 aylık hızlandırılmış bir program uygulanır.

özel dersler

Her yaş grubu ile amaca yönelik, birebir çalıştığımız derslerdir. Bu dersler okula takviye, hazırlık atlama sınavları, IELTS, TOEFL ve konuşma üzerinedir.