Özel Kenan Dursun Dil Merkezi

Kısaca biz

Kenan Dursun Dil Merkezi olarak biz, 20 yılı aşkın bir süredir 7’den 70’e pek çok insanın dil gelişimine katkıda bulunduk. Başarıyı yabancı dil programlarımıza katılan insanları günlük dilde akıcı bir şekilde konuşturmak olarak tanımladık. Kenan Dursun’un bizzat mucidi olduğu öğretim methodu ile %100’e yakın bir başarı sağladık.

Neden Biz?

Programımıza katılan insanlar, defter, kitap ve ödev olmadan yeni doğmuş bir çocuğun ana dilini öğrenmesi gibi doğal bir süreçle yabancı dili öğreniyorlar. Bu programla gramer, kalıplar, formüller ve eski alışkanlıklardan uzak, eğlenceli bir yöntemle yabancı dili öğretmeyi hedefliyoruz.

cntctus

“Mucidi olduğumuz öğretim methodu ile %100’e yakın bir başarı sağladık. Üstelik gramer, kalıplar, formüller ve eski alışkanlıklardan uzak, eğlenceli bir yöntemle yabancı dili öğretiyoruz.”

Kenan Dursun

kurslarımız

Çocuk Grupları

9-14 Yaş arası çalıştığımız öğrenci gruplarıdır. Öğrenciler yaş ve okul kriterlerine göre sınıflara ayrılır. Yılın her Eylül döneminde 1 yıllık gruplar oluşturulur. 1 yılın sonunda öğrenci konuşma seviyesine ulaşır.

Lise Grupları

15-18 Yaş arası çalıştığımız öğrenci gruplarıdır. Öğrenciler seviyelerine göre sınıflara ayrılır. Yılın her Eylül ve Şubat dönemlerinde 4 aylık gruplar oluşturulur.

Yetişkin Grupları

18 Yaş üstü çalıştığımız öğrenci gruplarıdır. Yaş sınırı yoktur. Öğrenciler seviyelerine göre sınıflara alınır. Hiç dil bilmeyen öğrenciler 1 yıllık gruba, dil temeli olan öğrenciler 4 aylık gruba alınır. Yılın her Eylül ve Şubat dönemlerinde 4 aylık gruplar oluşturulur.

Yaz Grupları

9-14 yaş arası çalıştığımız öğrenci gruplarıdır. Öğrenciler yaş ve okul kriterlerine bağlı olarak gruplara ayrılır. Her yıl okullar kapandıktan sonra Haziran döneminde gruplar oluşturulur ve 2 aylık hızlandırılmış bir program uygulanır.

Özel Dersler

Amaca yönelik, birebir çalıştığımız derslerdir. Bu dersler okula takviye, hazırlık atlama sınavları, IELTS, TOEFL ve konuşma üzerinedir. İsteğe bağlı olarak yabancı hocalar eşliğinde de tercih edilebilir.

ekibimiz

 • Sara Curran
  Sara Curran Accountant
 • Alex Neil
  Alex Neil Accountant
 • Christine taylor
  Christine taylor Accountant

bizi tercih ettiler

 • "Çok inanmıştım. 1,5 yıllık çalışmanın sonunda ortaokulda, lisede ve üniversitede hiç İngilizce eğitimim olmadan seviyemin pratikten üst düzey yazışmalara geldiğini fark ettim ve bu inanılmaz mutluluk verici bir şeydi."

  Muzaffer Atar Müşteri Temsilcisi
 • "Kenan Dursun öğretmenimiz bu projesini ilk benim sınıfımda uyguladı. 28 Kişilik bir öğrenci grubuyla bu projeyi uyguladık. Sonucunda öğrencilerim İngilizce, Rusça, ve Çince’yi çok güzel bir seviyede öğrendiler ve bizi oldukça şaşırttılar."

  Melahat Kıvrak Sınıf Öğretmeni
 • "Başladığımda aşağı yukarı hiç İngilizce bilmiyordum yaklaşık 5 ay boyunca her akşam 2 saatimi derslere ayırdım. Bu sayede şuan orta düzeyde konuşabildiğimi ve anlayabildiğimi düşünüyorum."

  Zafer Gökşin Gökşin Kimya Yönetim Kurulu Başkanı
 • "Açık ve net söyleyeyim; özgüvenimin bu kadar yerine geleceğini düşünmüyordum. Bu kurs esnasında gezmek için bir yurtdışı seyahati yaptım ve sonrasında da yurt dışına çıkışlarımda kendimi ne kadar rahat hissettiğimi anladım."

  Mehmet Cillov İş Adamı Tekstilci
 • "Kenan Dursun sistemiyle konuşabildiğinizi fark ediyorsunuz."

  Prof.Dr. Selçuk Haşıloğlu Öğretim Üyesi
 • "İlk başta annem ve babam bile öğreneceğime inanmıyordu, fakat oldu. Bu sistemle İngilizce, Rusça ve Çince öğrendim."

  Baran Tuncay Öğrenci
If your school will only release https://domyhomework.guru/ one copy, take the official copy to a notary public and have them copy the transcripts, authenticate the copy, and seal the copy in an envelope for delivery to our office.

Bize Yazın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Bize buradan yazabilirsiniz.